فروش دستگاه تسمه کش اتوماتیک

فروش دستگاه تسمه کش اتوماتیک

تهران صنعت tspack

صنایع بسته بندی تهران صنعت فعالیت خود را با تعمیر ماشین آلات صنعت بسته بندی آغاز کرده و سعی بر آن داشته با پیشرفت و نوآوری های صنعت هم پا باشد و از سوی دیگر در جهت پیشرفت صنعت بسته بندی، ارتقای مجموعه و نیاز مشتریان بر آن شدیم تا واردات انواع دستگاه تسمه کش با کیفیت بالا از برند های اروپایی و آسیای شرقی و همچنین تامین قطعات یدکی دستگاه ها اقدام نماییم.

متخصصین تهران صنعت در زمینه طراحی، ساخت و تعمیر برد های الکترونیکی و قطعات مکانیکی دانش و تجربیات روز صنعت دنیا را به همراه دارند.

ویژگی های تهران صنعت:

واردات تخصصی انواع دستگاه تسمه کش بادی و نیمه اتوماتیک (تسمه کش برقی) با برند های مختلف از سازندگان اروپایی ، تایوانی و چینی با بهترین کیفیت

تولید انواع تسمه های بسته بندی (تسمه PP ، تسمه PET ) در سایز ها و رنگ های مختلف به همراه چاپ برند شما بر روی تسمه

تعمیرات تخصصی انواع دستگاه های بسته بندی توسط کارشناسان مجرب

تامین قطعات مکانیکی و الکترونیکی تمامی دستگاه های بسته بندی به صورت کلی و جزئی

تسمه کش بادی چیست؟

تسمه کش پنوماتیک (بادی) عمدتا برای بسته بندی بسته های بزرگ و سنگین ازقبیل: صنعت کاشی و سرامیک ،موزائیک ، بلوک ،آجر صنعت چوب ( ام دی اف ،نئوپان ) پارچه و الیاف و…..که امکان جابجایی آن ها به راحتی وجود ندارد استفاده می شود .

محرک تسمه کش بادی(پنوماتیک)پرتابل نیروی باد است که به همین منظور یک کمپرسور باد ( پمپ باد ) در کنار تسمه کش پنوماتیک (بادی) مورد نیاز است .
دستگاه تسمه کش بادی با سرعت تسمه کشی بالا قابلیت تسمه زنی با انواع تسمه های PET را دارد.

دستگاه تسمه کش پنوماتیک (بادی) بی نیاز از هرگونه بست و گیره می باشد و هر سه مرحله کشش ، چسباندن و برش تسمه را انجام می دهد.

برخی از محصولات ما:

برای خرید دستگاه تسمه کش یا مشاوره رایگان در خصوص انواع دستگاههای بسته بندی میتوانید به وبسایت شرکت تهران صنعت به نشانی https://tspack.ir مراجعه کنید. همچنین برای دیدن جدیدترین محصولات شرکت تهران صنعت میتوانید به فروشگاه دستگاه بسته بندی مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *