درب ضد حریق

درب ضد حریق

درب ضد حریق fireproof-door

بعد از حادثه هولناک پلاسکو و ذوب شدن فولادهای فلزی استراکچر این ساختمان عظیم ، خانه آتش سازمان آتش نشانی تصمیمات جدید را به منظور حفظ و ارتقا و ایمنی ساختمان های در حال احداث به کار گرفت. در سالیان گذشته استفاده از درب های ضد حریق 45 تا 60 دقیقه نهایتا برای ساختمان سازی استفاده می شد. در موارد زیادی نیز همین موارد درست رعایت نمی شد و باعث ایجاد هزینه های زیادی در هنگام بروز آتش سوزی می شد.

درب ضد حریق فلزی در سالیان اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است.  هم اکنون بیشتر شرکت های تولید کننده درب ضد حریق مقاومت به آتش بیشتر از 120 دقیقه و حتی 240 دقیقه را نیز کسب کرده اند. البته قابل ذکر است که اصرار و پافشاری مسئولان نظام مهندسی به بکارگیری 100 درصدی توان تولید برای تولید درب ضد حریق فلزی با مقاومت به آتش طولانی تر راه را برای این مهم هموار کرده است.

درب ضد حریق فلزی در هر شرکت دارای استراکچر های مختلفی می باشد، و هر شرکت توانسته متناسب با ظرفیت و نوع تولید خود ، درب ضد حریق با تاییده آتش نشانی را تولید کند. استفاده از متریال های گچ نسوز ، پشم سنگ ، ورق های هیدروکربن از موارد مورد استفاده در درب ضد حریق فلزی با تاییده آتش نشانی می باشد. شرکت درب ضد حریق درسام توانسته شرایط فروش خوبی را برای مشتریان به ارمغان بیاورد. کاهش زمان تولید و بکارگیری نصاب های حرفه ای از این موارد می باشد.

دوستان عزیز می توانند برای مشاهده مشخصات فنی درب ضد حریق فلزی با تاییده آتش نشانی و عکس های مرتبط و قیمت ها به وبسایت شرکت درب ضد حریق درسام به آدرس doorsam.ir  مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *