پارتیشن شیشه ای بهترین راهکار برای تمام فضا ها

پارتیشن شیشه ای بهترین راهکار برای تمام فضا ها

با افزایش بهای مسکن و کوچکتر شدن فضاهای اختصاص داده شده به دفاتر اداری و تجاری و حتی مسکونی لزوم بهره برداری حداکثری از تمامی فضاها به بهترین نحو بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

استفاده از پارتیشن شیشه ای در محل کار مزایای بسیاری دارد. اگر در فضای اداری خود به ایجاد حریم خصوصی یا خواص آکوستیک نیاز دارید، آنگاه تقسم بندی فضای دفتر اداری شما به وسیله پارتیشن شیشه ای بهتر گزینه پیش روی شماست.

imendoor پارتیشن شیشه ای

مزایای نصب پارتیشن شیشه ای

شیشه پارتیشن اداری فضای اداره را بزرگتر نشان می‌دهد و باعث افزایش نور طبیعی محیط می‌گردد. این امر باعث می‌شود تا هزینه‌ برای پهای انرژی و نور مصنوعی کاهش یابد.

امروزه این محصول به دلیل خواص پرشماری که شامل میشود در بسیاری از اماکن مورد استقبال قرار گرفته است.

ایجاد حریم خصوصی و فراهم کردن آرامش روانی برای کارمندان و کاهش انتقال صدا تنها بخشی از مزایای نصب پارتیشن شیشه ای  در فضاهای اداری می باشد.

imendoor2

پارتیشن شیشه ای

کاربرد پارتیشن شیشه ای

این محصول نه نفقط مختص فضاهای اداری است بلکه در بسیاری از سالن های زیبایی مجموعه های درمانی رستوران ها و هتلها کاربرد قابل توجه ای را داشته و با توجه به انعطاف بسیار در طرح و تولید و نیز با توجه به قیمت پارتیشن شیشه ای مناسب برای  بسیاری از اماکن عمومی و حتی مسکونی می باشد. نصب پارتیشن اداری برای تقسیم بندی فضای دفاتر درعین ایجاد فضای مستقل برای افراد و انتقال کمترین میزان صدا به دلیل اینکه بخش اعظم آن از شیشه سکوریت ساخته میشود امنیت و قدرت تحمل ضربه بسیاری برخوردار است و استحکام کافی را دارا میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *