هتل آپارتمان در مشهد
خانه » فال حافظ

فال حافظ

فال حافظ

ایرانیان طبق رسوم باستانی خود در روز های مهم مثل عید نوروز یا شب یلدا و ... فال می گیرند . یکی از معروف ترین فال های ایرانی , فال حافظ است که برای گرفتن آن باید از دیوان خواجه حافظ شیرازی شاعر قرن هشتم استفاده کرد . برای گرفتن این فال باید نیت کرد و سپس در دل آروزی کرد و بعد به طور تصادفی صفحه ای را باز کرد و کسی که بتواند شعر ها را با صدای بلند می خواند . همچنین کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

امروزه با پیشرفت اینترنت و تکنولوژی های ارتباطی , کلیشه این امکان را فراهم کرده که شما در هر لحظه و مکانی حتی بدون داشتن دیوان حافظ , فال بگیرید . برای اینکار باید مراحل زیر را طی کنید :

  • 1 - ابتدا نیت کنید
  • 2 - سپس آرزویی را تصور کنید
  • 3 - این قسم را به این شکل بگویید : "ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی"
  • 4 - اکنون روی دکمه گرفتن فال کلیک کنید

hafez

hafez


فال حافظ

فال حافظ , فال حافظ اصلی , فال حافظ آنلاین , فال حافظ با معنی , فال حافظ با تعبیر فارسی , فال حافظ با معنی فارسی , فال حافظ شیرازی , سایت فال حافظ

حرف نخست کلمه ای که درباره آن خواب دیده اید:
الف ب پ ت ث ج چ ح خ د
ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع
غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز