کاربردهای دستگاه پلاسماجت چیست؟

کاربردهای دستگاه پلاسماجت چیست؟

پلاسماجت روشی مدرن و بسیار کارآمد است که با کمک آن افتادگی پلک، مشکلات پوستی مثل زگیل و… حل می شود. در این روش نوین بر خلاف دیگر روش ها از تیغ و عمل جراحی استفاده نمی شود. جوان سازی پوست با روش پلاسما جت  برای کسانی مناسب است که از عمل جراحی و بی هوش شدن می ترسند و یا نمی خواهند یک هفته بخیه را در صورت خود تحمل کنند. در این مقاله به صورت مختصر به بررسی کاربرد های دستگاه پلاسما جت پرداخته ایم اگر می خواهید بیشتر با این روش نوین برای جوانسازی آشنا شوید با این مقاله همراه باشید.

پلاسماجت PlasmaJet

پلاسماجت نسبت به روش های دیگر چه مزایایی دارد؟

پلاسما جت دارای کنترل شدید حرارتی بر روی بافت های درمانی است بنابر این هر روز بر محبوبیت آن افزوده می شود و بیشتر گسترش می یابد. پلاسما جت مزایا و کاربرد های  بسیار زیادی نسبت به روش های قدیمی دارد. مثلا به جراح این اجازه را می دهد که بر روی مقاطع برش های دقیقی داشته باشد. همچنین این توانایی را به جراح می دهد که از سطح به عمق بافت را به طور کامل لایه لایه بردارد. روش پلاسماجت همچنین خونریزی را در سطوح مورد جراحی کاهش می دهد و در این روش سطح بافت کمتر دچار عوارض بعد از عمل خواهد شد.

روش پلاسما جت چه کاربردهایی دارد؟

  • پلاسماجت می تواند بدون نیاز به تیغ و عمل جراحی افتادگی پلک را درمان می کند، در این روش دیگر نیابد نگران این باشید که آیا تقارن بین چشم ها حفظ می شود یا نه، چون حتما حفظ خواهد شد.
  • روش نوین پلاسماجت می تواند خطوط انحراف چشم و خط خنده را از بین ببرد و چشم ها و لبخندی زیبا به شما هدیه کند.
  • حتی با استفاده از روش درمانی پلاسما جت می توانید افتادگی پوست شکم که از ترک های پوستی ناشی شده است را هم درمان کنید.
  • دستگاه پلاسماجت می تواند جای زخم، جای جوش،تتو،زگیل و خال را بدون اینکه نیازی به بی هوش کردن شما باشد از بین ببرد. همچنین با کمک این دستگاه چای تتو و خالکوبی را هم می توان تا حد بسیار زیادی کمرنگ کرد.

به طور کلی می توان گفت پلاسماجت یک روش بسیار ایمن برای درمان مواردی که در بالا به آن اشاره شد و همچنین جوان سازی پوست است. اگر چه مدت زمان زیادی نیست این روش به وجود امده است اما به خوبی توانسته است در سراسر دنیا جای خود را پیدا کند و جایگزین مناسبی برای عمل های جراحی شود. در ایران هم فروش دستگاه پلاسماجت نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است چراکه روش پلاسماجت محبوبیت و طرفدار های خود را دارد و روز به روز نیز بر تعداد کسانی که علاقه دارند از این روش برای جوانسازی و رفع مشکلات پوستی و یا چشم هایشان استفاده کنند افزوده می شود. یکی از بهترین مارک های تجهیزات پزشکی  که در ایران دستگاه های پلاسما جت را به فروش می رساند تجهیزات پزشکی زیبایی رابوطب است. رابوطب یکی از شرکت هایی است که در زمینه ارائه تجهیزات پزشکی حساسیت زیادی به خرج می دهد و تمامی استاندارد های لازم را رعایت می کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *