هتل آپارتمان در مشهد
خانه » فال تاروت ، فال تاروت آنلاین

فال تاروت ، فال تاروت آنلاین

فال تاروت , فال تاروت آنلاین , فال تاروت کبیر , طالع بینی تاروت , تاروت , فال تاروت , فال تاروت روزانه , فال تاروت کبیر

در این بخش از بهارنو , میتوانید با یکی از قدیمی ترین ابزار پیشگویی , یعنی فال تاروت طالع خود را مشاهده کنید .

علم پیشگویی رخدادها توسط کارت های تاروت یکی از باستانی ترین روش های علوم باطنی حساب می شود . طالع بینی توسط کارت های تاروت از زمان های گذشته توسط حکیمان ، فرزانگان و آینده نگر های اندیشمند نه تنها برای تپیشگویی بلکه جهت پرورش صحت نفس و تعالی روح مورد توجه بوده است . تاروت علی الخصوص رمزهای کبیر بقدری در ابهامات زمان پوشیده هستند که تنها در اسطوره ها و افسانه ها بطور طبیعی پرورش یفته اند .

نخستین تاریخی که به کارتهای تاروت در موزه های اروپا نسبت داده شده است مربوط به سال 1390 م . میباشد ، با این حال گفته میشود که مبدا واقعی این کارتها به قرن دوازدهم بر میگردد. فلاسفه و حکما همواره تاروت را بعنوان یک گنجینه ارزنده تاریخی در نزد خود و مخفی از دسترس افکار عموم ذخیره نموده اند . در موزه کرر ونیز تعدادی کارت مشاهده میشوند که از سال 1445 تاریخ گذاری شده اند . در انگلستان کارتهای تاروت طی حکومت ادوارد چهارم شناخته شد و پادشاه ورود این کارتها را تحریم نمود .به هر حال تاروت راه خودش را از طریق کاروانهای کولی ها بداخل خانه های اشراف باز کرد که در عین حال از ترس جریمه و مجازات مخفی نگه داشته میشد . تصاویر و نمادهای تاروت قرنها در دست کولیها نسل به نسل انتقال یافته و در حقیقت کولی ها حافظ و نگهبان اسراری هستند که شامل کابالیستی گرفته از یهودیان کهن میباشد . این تصاویر بتوسط خود کولیها طی مهاجرت از مصر به اروپا منتقل گردید.همان زمانی که استفاده از کارتهای تاروت در اطراف سواحل مدیترانه ای آغاز گردید ،کولیها نیز در اروپا پراکنده شدند و محققا اینطور بیان شده است که کولیهای جنوب فرانسه ، اسپانیا و ایتالیا از اشکال تاروت بعنوان فوت و فن خود در پیشگوئی بهره میبردند . در قرن هجدهم باستان شناس فرانسوی کوردوجیلین و سایر فلاسفه فرانسوی اعلام کردند که مبداء کارتهای تاروت از مصر سرچشمه یافته و شامل خالص ترین اعتقادات روحانیون مصری بوده و حتی الامکان از چشمان بیگانگان دور نگه داشته شده است و ...

توضیح : در قسمت پایین یک سری کارت تاروت می بینید . باید ابتدا نیتتان را واضح و بی ابهام به صورتی که دارای دو جنبه نباشد مطرح کنید سپس روی کارتها پس از تمرکز و با چشم بسته کلیک کنید . کارت نمایان شده گویای پاسخ پرسش شماست.

کارتهای نمایان شده نباید تکراری باشند اگر کارتی تکراری بود یک بار دیگر کلیک کنید .

روش نیت کردن :
  • سوالات غلط : من در کار ..... موفق می شوم یا نه ؟
  • سوال صحیح : آیا من در کار .... موفق می شوم ؟
  • سوال غلط : من با .... ازدواج می کنم یا نه ؟
  • سوال صحیح : آیا من با .... ازدواج می کنم ؟

اگر تصویر کارتها در قسمت پایین نمایان نشده دکمه Ctrl + Shift را بزنید .

فال تاروت , فال تاروت آنلاین

فال تاروت , فال تاروت آنلاین , فال تاروت کبیر , طالع بینی تاروت , تاروت , فال تاروت , فال تاروت روزانه , فال تاروت کبیر

حرف نخست کلمه ای که درباره آن خواب دیده اید:
الف ب پ ت ث ج چ ح خ د
ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع
غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز