سفر به کیش در تابستان

سفر به کیش در تابستان

بسیاری از گردشگران و خانواده‌های ایرانی سفر به جزیره کیش را تجربه کرده‌اند و از نرخ‌های این جزیره در زمان‌های مختلف سال باخبر هستند. اما هنوز عده‌ای از گردشگران هستند که به خاطر تنوع بالای تورهای این جزیره، دچار سردرگمی شده‌اند. برای این دسته دوم، سفر به کیش در تابستان امسال را پیشنهاد می‌کنیم؛ چرا که نرخ‌ تورهای کیش در تابستان کاهش می‌یابند و شرایط برای یک تجربه بی‌دغدغه در این جزیره فراهم خواهد شد.

مروارید خلیج فارس بیش از اینکه به واسطه ویژگی‌های حیرت‌آور طبیعی‌اش محبوب باشد، به خاطر تنوع بسیار بالای مراکز تفریحی استثنایی‌اش در ذهن گردشگران داخلی جا باز کرده است. مراکز تفریحی خاصی که در جای جای جزیره کیش آماده پذیرایی ازمهمان‌های این جزیره هستند و با اینکه آب و هوای جزیره کیش در بهار و تابستان رو به گرمی می‌رود، اما طرفداران‌شان را از سراسر کشور و حتی خارج از کشور به دور هم جمع می‌کنند.

kish کیش

نکته مهمی که به آن اشاره شد این است که اگر چه آب و هوای جزیره کیش در بهار و تابستان گرم می‌شود، اما بسیاری از تفریحات این جزیره، در هوای گرم جزیره لطف دیگری دارند! غواصی، جت‌اسکی، پاراسل، اسکی روی آب و ده‌ها تفریح آبی دیگر، در فصل گرما با چنان استقبالی روبرو می‌شوند که ممکن‌است بسیاری از گردشگران را شگفت زده کنند.

از این‌ها گذشته قیمت تور کیش هم در تابستان ارزان‌تر از سایر زمان‌های سال است. این کاهش قیمت در تابستان، در سال‌های اخیر محل مناسبی برای آن دسته از گردشگران حرفه‌ای‌تر شده است که علاقمند به سفر با هزینه‌های کمتر هستند. از حق نگذریم که یک سفر به دو روزه به جزیره کیش هم نباید آنقدر هزینه بردارد که نشود تفریحاتش را تجربه کرد.

هتل‌های کیش در تابستان  هم به مانند سایر فصول سال آماده ارائه خدمات هستند؛ با این تفاوت که تقریباً تمام آن‌ها، تخفیفات 20 تا 30 درصدی را برای مهمان‌های‌شان در نظر می‌گیرند. قیمت پروازهای کیش هم در این زمان‌ها از سال، کاهش می‌یابد تا گردشگران بتوانند به راحتی تورهای کیش موردعلاقه‌شان را انتخاب کنند.

kish کیش

این کاهش قیمت سبب می‌شود که آفر تور کیش در تابستان، پردامنه شود؛ به این معنی که هر روز کارگزاران تورهای کیش، پیشنهادات ویژه‌ای برای گردشگران رو می‌کنند. تورهای لحظه‌آخری کیش هم با قوت به کار خود ادامه می‌دهند تا گردشگران بتوانند در هر زمان از تابستان که بخواهند، با یک تماس و رزرو تور کیش، مهیای سفر به این جزیره شوند.

نگران گرمای هوای جزیره کیش نباشید! این را در نظر بگیرید که مقاصد ساحل دار، حتی اگر هم گرم باشند، برای مسافرت مطلوب هستند؛ حالا تصور کنید که این سواحل، سواحل مرجانی جزیره کیش باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *